Online Takip

Online diyet programlarımız ile, kişiye özel diyetler ve diyet koçluğu hizmeti ile kliniğimize gelemediğiniz durumlarda bile ideal kilonuza ulaşmanız artık mümkün.

 

Program içeriği

  1. Metabolik durumunuz, beslenme alışkanlıklarınız ve beslenme şekliniz göz önünde bulundurularak, size özel olarak hazırlanmış 4 haftalık beslenme programınız
  2. Neyi, nasıl, ne kadar yemeniz gerektiğiniz öğreten sağlıklı beslenme eğitimleri
  3. Mobil olarak diyetinizle ve öğünde ki tüketiminizle ilgili fotoğraflı takip (whatsapp takibi)
  4. Gün içinde değişebilecek, diyet dışı durumlar ve kaçamaklar ile ilgili alternatifler sunarak dengelemeye yardımcı olmak.
  5. Diyet motivasyonunu arttırmak için sürekli yapılacak motivasyon mesajları

Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Ücretler ile ilgili bilgiyi; cansudanismanlikmerkezi@gmail.com adresine mail atarak veya (536) 068 03 48 numaralı telefondan kliniğimizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Ödemeleriniz hesabımıza havale olarak gerçekleşmektedir.

Program Nasıl İşliyor?

Ücretiniz hesabımıza geçtiği andan itibaren diyetisyenimiz size ulaşır ve sizinle ilgili bazı soruları kapsayan bilgi formunu size iletir. Bununla beraber sizden isteyeceğimiz bir takım kan tahlilleri listesini de ekte gönderir.

Sizden yaşınız ve boyunuz istenir, (dilerseniz randevu alarak genel vücut analizinizi yaptırmak için kliniğimize de gelebilirsiniz.) Tüm bu bilgiler alındıktan sonra diyetisyenimiz Cansu Büyükbaş tarafından incelenerek, size özel beslenme programınız düzenlenir.

Ve bu süreçte bizzat kendisi whatsapp üzerinden her öğün yediklerinizi fotoğraflı olarak takip ederek ve gerektiği zaman besinlerin miktarı ve seçimi konusunda yönlendirerek daha hızlı kilo kaybına ulaşmanızı sağlar.

İletişime Geçin!

Bize yazın, sizi arayalım.

  • 0
  • 25 Ocak 2017