BESLENME EĞİTİMİ

Telif hakkı tarafımıza ait olan Yasaksız beslenme ve yasaksız diyet programı ile tanışarak, diyetle alakalı tüm bildiklerinizi unutun. Artık her şeyi yiyerek kilo vermek mümkün.

Cilt Bakımı

En güzel giysimiz cildimizdir. Onun da sizin gibi bakıma ve nemlenip temizlenmeye ihtiyacı var. Uzman ellerde cildinize iyi bakılsın.. Sizde gözlerinizi kapatın ve bu anın keyfini çıkarın.

Bölgesel Zayıflama

Ne yaparsam yapayım gitmiyor dediğiniz inatçı yağlarınız ya da selülit/sarkma/ödem probleminiz mi var? Hepsinin çözümü bizde…

Online Takip

Kliniğe gelemiyorum diye üzülmeyin. Size, evinize çok uzaklarda olasınız da destek olabiliyoruz. Görüntülü görüşmeler ile seanslarımızı yapıyor , WhatsApp üzerinden yediklerinizi kontrol ediyoruz.

Başarının Sırları

Kişisel Beslenme ProgramI

Size uygun, beslenme şeklinize uygun bir beslenme planı çıkarılarak bir listeye bağlı kalmadan günlük yemeniz gereken porsiyonlar belirlenerek kendi menünüzü kendiniz yaratabilir ve zorlanmadan kilo verebilir ya da alabilirsiniz.

Düzenli Takip

Dün içinde yediklerinizi her öğün fotoğraflayarak hem porsiyon kontrolü yapmak hem de gün içinde yediklerinizi ayarlamak çok daha kolay.

ONline DESTEK

Kliniğe uzak olsanız da gelemesenizde aynı sistemden faydalanabilirsiniz. Haftalık online seanslar ve her öğün whatsApp takibi ile beslenmenizi düzenleyip ideal kilonuza ulaşabilirsiniz.

Bölgesel Zayıflama

Liposhu ile bölgesel yağlarınızdan, çatlaklarınızdan ve sarkmalardan kurtulabilir ve 1 seansta 3 ila 21 cm incelebilirsiniz.

G5 Selülit masajı ile selülitlerinizden kurtulabilirsiniz.

Lenf drenaj ödem masajı ile ödem atabilirsiniz.

Erteleme! Yeni danışanlara ilk analiz ücretsiz

Kliniğimiz

Kadıköy’deki kliniğimize danışanlarımız ı bekliyoruz.

Blog

Henüz bir yazım yayınlanmadı